Filtr powietrza SA16604 Toyota 5FG70
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza SA16604 stosowany w wózku widłowym Toyota 5FG70 oraz innych maszynach budowlanych i wózkach widłowych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 210 mm |
| Szerokość całkowita | ⌀ 210 mm |
| Długość całkowita | 360 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 210 mm |
| Waga | 1 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 210 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 170 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 120 mm |