Filtr powietrza SA18024
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza stosowany w wózku widłowym Doosan G18C-5, innych maszynach Doosan oraz w maszynach/wózkach widłowych Hangcha.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 170 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 170 mm |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 170 mm |
| Waga | 0,608 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 170 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 85 mm |