Filtr powietrza wewnętrzny Toyota 7FGF
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza TA1017 stosowany w wózkach widłowych Toyota 6FG, Toyota 7FG oraz Toyota 8FG
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 82 mm |
| Szerokość całkowita | ø 82 mm |
| Długość całkowita | 267 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 82 mm |
| Waga | 0,14 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 82 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 82 mm |
| Średnica wewnętrzna | 65 mm |