Filtr powietrza wew. do wózka widłowego Komatsu 47820979
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza wewnętrzny do wózka widłowego Komatsu
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 91 mm |
| Szerokość całkowita | 91 mm |
| Długość całkowita | 337 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,5 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 91 mm |
| Średnica wewnętrzna | 74 mm |