Filtr powietrza Donaldson P780522
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 387,5 mm |
| Szerokość całkowita | 186,3 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 1,12 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 186,3 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 160 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 105,9 mm |