Filtr powietrza Hifi SA 523
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza Hifi SA 523 stosowany w wózku widłowym Nissan PD01A15PQ oraz w maszynach Palfinger i Moffet
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 126 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 126 mm |
| Długość całkowita | 245 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 126 mm |
| Waga | 0,6 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 126 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 65 mm |