Filtr powietrza K2036U Gunstig 930
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza stosowany w ładowarkach kołowych Gunstig 930, z silnikiem Cummins 4BTA3
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 198 mm, 92 mm |
| Szerokość całkowita | 198 mm, 92 mm |
| Długość całkowita | 377 mm, 335 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 198 mm / 92 mm |
| Waga | 1,84 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 198 mm / 92 mm |
| Średnica wewnętrzna | 101 mm, 82 mm |