Filtr powietrza WA30-500
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza WA30-500 pasuje do ładowarki kołowej Gunstig 920
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 164 mm |
| Szerokość całkowita | 164 mm |
| Długość całkowita | 350 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 1,044 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 164 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 129 mm |
| Średnica wewnętrzna | 88 mm |